PS4 Ne Zaman Çıkacak?

14 Şubat 2012 19:260 comments

Sony’nin PlayStation bölümünün başındaki adam Kazuo Hirai,merakla beklenen PlayStation 4 hakkında çıkan söylentilere cevap verdi.Bu sene PS4′ü göremeyeceğiz gibi.

ps4 150x150 PS4 Ne Zaman Çıkacak?PlayStation 3′ün çıkışının üzerinden 7 sene geçmesi sebebiyle ve Battlefield 3 gibi oyunların artık PC’lerde daha iyi grafik vermesi sebebiyle PlayStation 4′ün bu sene ortaya çıkacağı haberleri yayılmaya başlamıştı.Nintendo’nun geçtiğimiz sene yeni konsolu Wii U’yu tanıtmasından sonra bu sene yapılacak E3 fuarında yeni Xbox ve PlayStation’ın çıkması bekleniyordu.

Sony’nin başkanı olması beklenen,şuan için Sony Entertainment’ın başında bulunan Kazuo Hirai,bu konuda çok önemli açıklamalar yaptı.PlayStation 3′ün 10 senelik ömrü olduğu açıklamasını hatırlatan Hirazi,bu açıklamanın halen arkasında bulunduklarını ve 10 seneyi tamamlamadan yeni bir konsolun zor olacağını belirtti.

Bu yüzden E3 2012′de herhangi bir duyuru yapmayı planlamadıklarını söyleyen Hirai,PS4 için daha beklenmesi gerektiğini belirtti.Bize kalırsa önümüzdeki sene PlayStation 4′ün içeriği şekillenmeye başlayacak,belki 2014′de duyurusu yapılıp piyasaya çıkacaktır.
41E pes 2 PS4 Ne Zaman Çıkacak?
bumerang dogum gunu 46860 PS4 Ne Zaman Çıkacak?
Etiketler:

Son Yazılar

  • Ayyıldız Tim AffetmiyorAyyıldız Tim Affetmiyor
  • HTC, Android L güncellemesini dağıtacakHTC, Android L güncellemesini dağıtacak
  • Google, Android L’nin geliştirici önizleme sürümünü duyurduGoogle, Android L’nin geliştirici önizleme sürümünü duyurdu
  • Facebook, kullanıcılarını çok kızdırdıFacebook, kullanıcılarını çok kızdırdı

ARŞİVE GİR